Otestuje nové traktory NEW HOLLAND v akci!

Přerovská rokle 8. 6. 2022

ZAŽIJTE TEN POCIT, KDY VÁS STROJ POSLOUCHÁ NA SLOVO A PRÁCE RYCHLE UBÝVÁ

Pokročilá telematika, živý motor, příjemná převodovka, intuitivní ovládání a důraz na komfort. S traktory řady T7 HD a T8 Genesis si užijete radost z práce.
Expert Pepa Vrtal se jim podívá pod kapotu a pořádně je otestuje, a vy můžete také!
 
Vyzkoušejte si naše nejmodernější stroje na vlastní kůži v Přerovské rokli
Nenechte si ujít aktivní představení nové řady traktorů T7 HD a T8 Genesis.
Akce se koná 8.6. 2022. v Přerovské rokli, kde si jednotlivé stroje budete moci na čtyřech stanovištích vyzkoušet v terénu, prohlédnout si všechny funkce a seznámit se s vychytanou telematikou. K dispozici vám budou produktoví manažeři, testovací jezdci a celý areál. Zažijte zemědělství 4.0 na vlastní kůži.

 
Na co se můžete těšit?
 
  • Dva páry traktorů s velkou výbavou a závěsnou t echnikou
  • Čtyři profesionálové, kteří o strojích vědí téměř všechno
  • Grilovačka a pohoda
Přihlásit se
Vyzkoušejte si naše nejmodernější stroje
Psst! Na podzim se chystáme i do regionů!

Rádi byste si osedlali nové řady traktorů, ale nemáte možnost zúčastnit se červnového představení? Na podzim vyrazíme se třemi páry traktorů do regionů, abyste si je mohli vyzkoušet na domácí půdě.

Více informací s kompletními termíny představíme v nejkratší době, již nyní se však můžete předběžně zaregistrovat, aby vám nic neuniklo!

 
Do regionů
Seznamte se s našimi inovativními stroji
 
Traktory T7 Heavy Duty: Odpružená kabina skvělý výkon a plynulá převodovka
 
Nová, odpružená kabina Horizon Ultra nabízí nejen více místa na nohy, ale také mnohem lepší výhled díky prosklenější kabině, kamerám a 24 LED světlům umožňující práci i v noci. Na palubě najdete také novou generaci systému PLM Inteligence, díky které můžete nahrávat a sdílet jízdní data a vyhodnocovat je v mobilní aplikaci, nebo je rovnou zaslat servisnímu technikovi.

Řada traktorů TZ Heavy Duty obsahuje tři modely s plynulou převodovkou a 6,7 litrovým motorem využívajícím technologii Hi-eSCR II pro úpravu spalin. Pohodlně se usaďte a užívejte si rychlou, tichou jízdu s až 313 koni.


Více o T7
T7 Heavy
Traktory řady T8 Genesis: Inteligentní šelmy s výkonem až 435 Koní

Nová generace polních tahačů T8 Genesis se pyšní výkonem až 435 koní. Spolehlivý motor o objemu 8,7 litru, výkonná převodovka Ultra Command plně řazená pod zatížením nebo plynulá převodovka AutoCommand dělají z těchto traktorů nejvýkonnější řadu na trhu.

Díky vyspělé telematice, systému PLM IntellingenceTM se kdykoliv dostanete k parametrům a statistikám, které zvýší efektivitu práce či umožní přímé propojení se servisním technikem. Usedněte za volant a užijte si pohodlnou jízdu s parťákem, se kterým je práce zábava.

Více o T8
T8 Genesis

Vyzkoušejte si nové traktory NEW HOLLAND na vlastní kůži a přihlaste se na náš testovací den, který se koná 8.6. 2022 v Přerovské rokli.

Opravdu chcete být vyřazen ze skupiny příznivců značky New Holland již nyní? Nemusí se k Vám dostat důležitá technická upozornění a zajímavé obchodní nabídky. Zvažte to prosím. Své rozhodnutí můžete kdykoliv v budoucnu změnit.
logo field show - agrotec