Který vám padne do ruky?

Značka New Holland přináší ucelený sortiment strojů pro manipulaci a nakládání materiálu na zemědělských farmách. Všechny jsou ideálně přizpůsobené práci v zemědělství, ať už nakládáte hnůj, pracujete na jámě či překládáte bedny s ovocem. O techniku pečují lidé, kteří znají provoz v zemědělství a ví co dělat, když se stroj zastaví třeba na jámě.

Vybírejte mezi kloubovými nakladači a teleskopickými manipulátory s dosahem až 9,1 metrů a maximální nosnosti až 6 tun. Tři řady, 15 modelů s výkonem od 58 do 234 koní.

Praktické vyzkoušení

  
Značka New Holland je „full liner“. Disponuje sortimentem, ze kterého si vhodný stroj vybere v zásadě každý zemědělec. To platí i pro specializované stroje pro manipulaci s materiálem – nakladače a manipulátory. Abychom vám výběr správného stroje ještě ulehčili, máte po dobu šesti týdnů na šesti místech v ČR k dispozici tři typy nakladačů. Z každé modelové řady jeden stroj. Můžete tak během pár minut vystřídat všechny tři stroje a udělat si obrázek, který pro uvažované práce bude nejlepší.

 

Místo testování nakladačů Termín Od / Do  Datum veřejné akce
RenoFarma Beskyd a.s.; Palkovice 19. – 25.února. 23. února
Zemos  a.s., Velké Němčice   26.února. – 3.března. 1.března
Rynagro a.s., Rynárec  4. – 10. března 7. března
ZS Sloveč a.s., středisko Sloveč 11. – 17. března 14. března
DZV Nova a.s., Bystřice 18.– 24. března. 22.března
ZOD Mrákov 25.. – 31.března   28. března
 

 

Vyzkoušejte všechny

MOŽNOST DOTACE 50% HODNOTY STROJE

  
Chcete více výhod než jenom si stroj vyzkoušet? Ve spolupráci s našim oddělením Afinance vám přinášíme možnost získat polovinu peněz na stroj formou dotace. Přímo na akci vám sdělíme konkrétní podmínky a provedeme základní posouzení šance na dotaci dosáhnout.
  

TOVÁRNÍ ZÁRUKA 3 ROKY NEBO 3000 MTH

  
Poslední třešničkou na dortu je tovární záruka na stroj v délce 36 měsíců nebo 3000 Mth, podle toho, co nastane dříve. Produktivita a hospodárnost jsou tak zaručeny. 
Záruka a dotace

Kompaktní kloubové nakladače

Práce ve stáji, vybírání siláže, nakládání krmných vozů, manipulace s balíky, nakládání hnoje a spoustu dalších prací včetně vyhrnování sněhu v obci vládne tento kompaktní stroj. Kloubová konstrukce zajišťuje skvělou ovladatelnost v omezených prostorech. Prodloužený výložník "long reach" s paralelogramem pak zajišťují skvělý dosah a výbornou manipulaci s bednami či paletami. Jedná se o nakladač, takže se nemusíte bát agresivněji najet do hromady, vydrží to. 

Více o modelové řadě najdete v samostatné prezentaci KOMPAKTNÍCH KLOUBOVÝCH NAKLADAČŮ W
Kompaktní kloubové nakladače

Teleskopické manipulátory

I s novou generací teleskopických nakladačů máte pod označením TH stále k dispozici oblíbené modely 6.36, 7.37, 7.42 či 9.35, kdy první číslo odpovídá maximálnímu dosahu a druhé za tečkou zvedací kapacitě v metrických centech. Stroje jsou k dispozici pouze ve dvou výbavách, kde hlavním rozdíl je výkon motoru. Celkově jsou nové manipulátory širší, kola přesahují kapotu vpředu i vzadu, což brání poškození stroje a úpravy v designu zajistily lepší výhled.

Více o modelové řadě najdete v samostatné prezentaci TELESKOPICKÝCH MANIPULÁTORŮ TH
Teleskopické manipulátory

Kloubové nakladače

Vlajkové lodi v oblasti nakladačů od New Holland jsou kloubové nakladače s označením “D”. Nejnovější inovace především snižují celkové náklady vlastnictví (TCO) a zvyšují provozní spolehlivost, což jsou pro většinu uživatelů klíčové vlastnosti. Jasnou výhodou těžkých kolových nakladačů New Holland je “neprůstřelné” hnací ústrojí a jedinečný systém chlazení, který zajišťuje vynikající výkonnost a provozuschopnost. Poskytují nejlepší poměr užitečné hmotnosti k hmotnosti stroje ve své třídě a mimořádně pohodlnou kabinu. I v této kategorii jsou k dispozici stroje s klasickou Z kinematikou, jenž vynikají značnou vylamovací a rypnou silou a jsou tak vhodné do menších lomů a pískoven. Zákazníci z oblasti zemědělství, jako jsou velké podniky se živočišnou a kombinovanou výrobou, firmy působící v odpadovém hospodářství a lesnictví vyžadující velkou přídržnou sílu v horní poloze ocení výložníky s paralelní kinematikou, jenž jsou dostupné u modelů W110D, W130D a W170D. Paralelní kinematika poskytuje obsluze stroje výrazně lepší výhled na nářadí, lepší rozsah výklopu a záklopu u velkoobjemových lopat a stejnou sílu vedení zátěže v celém rozsahu zdvihu výložníku.

Více o modelové řadě najdete v samostatné prezentaci KLOUBOVÝCH NAKLADAČŮ W
Kloubové nakladače

Zaregistrujte se na předváděcí akci


Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

Kontakt - Zemědělská a stavební technika
rezacova@agrotec.cz
+420 519 402 191
 
Kontakt - Závěsná technika
poptavka@agrotec.cz
+420 519 402 391

 

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.