Z historie zdt

Společnost Zemědělská a dopravní technika, spol. s r.o. byla založena v dubnu 1993. Jejím hlavním výrobním programem se staly vývoj a výroba dopravní techniky, zpočátku jen malých dvou a třítunových návěsů a automobilových přívěsů. Díky svým skvělým konstruktérům se však mohla později orientovat na vlastní konstrukčně řešené výrobky. Zpočátku to byly malé návěsy užitečných hmotností 3, 4, 5, 6 a 7 tun, později se sortiment rozšířil i do oblasti dopravní techniky pro stavebnictví.

ZDT_2.jpg

Zdt dnes

Dnes ZDT funguje ve dvou oddělených provozech, v Novém Veselí a v Bystřici nad Pernštejnem, kde zaměstnává na 120 pracovníků. Ve firmě se uplatňují moderní technologie pro zpracování oceli, povrchové úpravy i montáže. Firma nadále disponuje vlastním konstrukčním a vývojovým oddělením, kterým prošlo kompletní produktové portfolio firmy. A to je skutečně široké. Jsou to hlavně návěsy, přívěsy, nosiče výměnných nástaveb, výměnné nástavby a další speciální a pracovní stroje.

ZDT_3.jpg

ZDT-Valniky.jpg  ZDT-Navesy.jpg  ZDT-Privesy.jpg  ZDT-Prepravniky-zvirat_univerzalni.jpg  ZDT-Prekladaci-vozy.jpg


Logo-ZDT_2.png

 


Historie společnosti ZDT Nové Veselí (Zemědělská a dopravní technika, spol. s r.o.) se začala psát již v roce 1948, kdy byl založen státní podnik Strojní a traktorová stanice ve Žďáru nad Sázavou. V samotném Novém Veselí, kde se dnes nachází sídlo společnosti, byl v roce 1952 zahájen provoz nové opravny, která se specializovala zejména na generální opravy přívěsů a návěsů.

 
S produkty společnosti ZDT se můžete setkat nejen v České republice, ale také na Slovensku, v Maďarsku, Dánsku, Velké Británii, Rakousku, Rumunsku i na Ukrajině.Videogalerie

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

Kontakt - Zemědělská a stavební technika
rezacova@agrotec.cz
+420 519 402 191
 
Kontakt - Závěsná technika
poptavka@agrotec.cz
+420 519 402 391

 

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.