Amazone na amerických hřbitovech

28. 11. 2019 , Mgr. Liliana Geisselreiterová

Nekonečné zástupy křížů a všudypřítomné ticho. Takovéto místo zcela jistě každý z nás už viděl nebo navštívil. Je samozřejmostí, že místa tohoto charakteru jsou vždy v naprostém pořádku a krásně udržovaná. To vše díky vládním podporám, kvalitní technice na údržbu krajiny a společnostem, kteří o tyto památky pečují.

Jednou z nich je i společnost ABMC (The American Battle Monuments Commission), kterou založil v roce 1923 americký kongres. Dnes spravuje 26 hřbitovů a 30 památníků v 16 zemích světa a pomáhá uchovávat vzpomínku na nelehká období historie USA, ve kterých přišlo o život mnoho Američanů.

Společnost ABMC uzavřela v roce 2003 s firmou AMAZONE kontrakt, na základě kterého se stala výhradním dodavatelem komunální techniky pro údržbu těchto pietních míst. Jedná se zejména o samojízdné komunální stroje Profihopper iDrive nebo Profihopper 4WDi, které jsou dodávány, a po svém opotřebení i vykupovány, celosvětovou dealerskou sítí Amazone za specifických podmínek.

S kvalitní technikou Amazone je pro společnost ABMC snazší udržovat místa, na kterých je pochováno 207 616 padlých válečných hrdinů a na pietních deskách vytesána jména těch, jejichž těla uhořela, utopila se nebo se nikdy nenašla.
Amazone-Profihopper_2_low.jpg
Amazone-Profihopper_1_low.jpg
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

Kontakt - Zemědělská a stavební technika
rezacova@agrotec.cz
+420 519 402 191
 
Kontakt - Závěsná technika
poptavka@agrotec.cz
+420 519 402 391

 

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.