AGROTEC zemědělská technika Novinky AMAZONE AMAZONE nyní nabízí sedmiletou záruku na prorezivění u rozmetadel hnojiv

AMAZONE nyní nabízí sedmiletou záruku na prorezivění u rozmetadel hnojiv

06. 02. 2023 , Mgr. Liliana Geisselreiterová

Ochrana proti korozi je trvalým hlavním cílem společnosti AMAZONE, proto společnost nyní nabízí na rozmetadla minerálních hnojiv ZA-V, ZA-TS a ZG-TS sedmiletou záruku na prorezivění. 

To nejlepší z obou světů – proces katodického lakování v kombinaci s práškovým lakováním

Lak na rozmetadle hnojiv je vystaven silnému opotřebení. Lak je určen k ochraně stroje před korozí, zejména při manipulaci s hnojivem a tam, kde se vyskytuje vlhkost. Od roku 2022 se ve společnosti AMAZONE používá nový prémiový proces lakování pro nesená rozmetadla hnojiv ZA-V a ZA-TS a velkoobjemové tažené rozmetadlo ZG-TS. Proces spočívá v katodickém nanášení nátěru (známý jako KTL) pro základní nátěr, který poskytuje nejlepší možnou ochranu i na vnitřním povrchu trubek. Následně práškový nátěr s extra silnou vrstvou barvy poskytuje zvýšenou ochranu proti mechanickým nárazům a otřesům a v neposlední řadě dodává rozmetadlům elegantnější vzhled.

Amazone-sedmileta-zaruka-na-rozmetadla_2.jpg
Katodické lakování všech komponentů zajišťuje prakticky celoplošnou ochranu proti korozi.
 

Žádný strach – záruka výrobce proti prorezivění

Na výše uvedené modely rozmetadel nyní nabízí společnost AMAZONE speciální sedmiletou záruku na prorezivění. Podmínkou pro případné pozdější uplatnění záruky je registrace zakoupeného rozmetadla na portálu myAMAZONE na adrese https://amazone.net/en/myamazone (dle pokynů na webu uvedených).
 
 
Amazone-sedmileta-zaruka-na-rozmetadla_3.jpg
Dodatečně nanesený hustý prášek poskytuje rozmetadlu optimální ochranu proti mechanickému opotřebení.
 

Vícevrstvé lakování

Lakování se provádí ve čtyřech hlavních krocích. Zvláštní charakteristikou tohoto vícevrstvého procesu lakování je kombinace katodového lakování ponorem a práškového lakování.
Materiál musí projít 14 procesy. Řadí se sem např. vícenásobné operace leptání a odmašťování. V dalších krocích jsou následně podrobena zinkovému fosfátování, aby se co nejúčinněji zabránilo tvorbě rzi. V následné etapě prochází silnovrstvým procesem KTL katodového lakování ponorem. Nakonec jsou rozmetadla hnojiv opatřena práškovým nátěrem.
Aplikace obzvláště silného práškového laku poskytuje rozmetadlu ještě lepší ochranu proti mechanickému poškození. Je také opatřeno dvojitou antikorozní ochranou jako výsledek procesu vypalování.


Amazone-sedmileta-zaruka-na-rozmetadla_4.jpg
Ochrana proti korozi je trvalým hlavním cílem společnosti AMAZONE. Komponenty rozmetací jednotky a hydraulické armatury jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli. 
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

Kontakt - Zemědělská a stavební technika
rezacova@agrotec.cz
+420 519 402 191
 
Kontakt - Závěsná technika
poptavka@agrotec.cz
+420 519 402 391

 

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.