AGROTEC zemědělská technika Novinky AMAZONE Nová hydraulická ochrana proti přetížení

Nová hydraulická ochrana proti přetížení

28. 06. 2021 , Mgr. Liliana Geisselreiterová

Vyšší provozní výkon díky novému systému radliček C-Mix Ultra pro tažené kypřiče Cenius a kombinované kypřiče Ceus.

Společnost AMAZONE rozšířila vybavení radličkových kypřičů Cenius-2TX v pracovních záběrech 4 až 8 m a kombinací Ceus-2TX, v pracovních záběrech 4 až 7 m, o nové radličky C-Mix Ultra. Nový radličkový systém je vybaven automatickou ochranou proti přetížení, která využívá hydraulické válce, a proto nabízí vysokou spolehlivost a trvanlivost, zejména v extrémních pracovních podmínkách.

Silné stránky botky C-Mix Ultra se projeví v náročných půdních podmínkách, kde je systém ochrany radliček pravidelně přetížen. Tato nová hydraulická varianta umožňuje přizpůsobení spouštěcí síly jištění podmínkám a je plynule nastavitelná až do 800 kg. Tím je zajištěna vysoká úroveň provozní spolehlivosti, protože stroj optimálně upravuje požadovanou pracovní hloubku až do 30 cm dokonce i v těch nejtěžších pracovních podmínkách.

Systém hydraulické ochrany proti přetížení navíc chrání kypřič jedinečným způsobem: Systém, který se skládá z hydraulických válců namontovaných na radličkách a centralizovaných akumulátorů dusíku, poskytuje po aktivaci velmi tlumené rázy radliček C-Mix Ultra. To má také velmi příznivý účinek na opotřebení systému, a to i v případě častého spouštění.

Počet dusíkových akumulátorů je přizpůsoben příslušnému počtu radliček tak, aby při současném spuštění několika zařízení na ochranu proti přetížení došlo pouze k malému tlakovému rozdílu.
Plynulé nastavení systému se provádí snadno a pohodlně vpředu na oji. Je zde také umístěn manometr, který lze snadno a pohodlně sledovat z kabiny traktoru.

Novou radličku C-Mix Ultra lze kombinovat s kompletním systémem radliček C-Mix. Rozsáhlá řada nabízí správný výběr radliček pro každou aplikaci. Některé z těchto radliček jsou k dispozici jako vysoce odolné varianty HD.
V nabídce je také rychlovýměnný systém C-Mix Clip, který umožňuje snadnou a pohodlnou výměnu špičky. Špička se oddělí od vodícího plechu za okamžik. Tím je zajištěna krátká doba montáže a především snížení nákladů na opotřebení.


Amazone-C-Mix-Ultra_1.jpg  Amazone-C-Mix-Ultra_2.jpg
Nový systém radliček C-Mix Ultra

Amazone-2.jpg

 
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

Kontakt - Zemědělská a stavební technika
rezacova@agrotec.cz
+420 519 402 191
 
Kontakt - Závěsná technika
poptavka@agrotec.cz
+420 519 402 391

Nebo nám můžete poslat zprávu pomocí formuláře "Napište nám"

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.