AGROTEC zemědělská technika Novinky AMAZONE Nový Profihopper 1500 SmartLine od AMAZONE

Nový Profihopper 1500 SmartLine od AMAZONE

18. 04. 2019 , Mgr. Liliana Geisselreiterová

Nový samojízdný komunální stroj Profihopper 1500 SmartLine je profesionální multifunkční stroj s maximálním výkonem. Díky pracovní rychlosti až 10 km/h a pracovním záběru 1,5 m dokáže upravit plochu o rozloze až 15 000 m2 za hodinu!
 

Vyšší výkon a efektivita díky unikátní technologii
Profihopper 1500 SmartLine je stroj pro celoroční využití. Je určen k vyžínání, provzdušňování, mulčování a následnému sběru trávy, listí a také odpadků. Práci zvládá v téměř každém prostředí a za téměř jakýchkoli vegetačních podmínek. Díky čelně umístěnému žacímu ústrojí pracuje stroj perfektně jak v krátké, tak i dlouhé trávě. Díky své schopnosti posekat a posbírat prakticky cokoliv při jednom přejezdu lze ušetřit mnoho času a s žacím ústrojím o záběru 1,5 m dosáhnout maximálního výkonu. Stroj je navíc vybaven rotorem SmartCut s křídlovými noži pro kvalitnější řez a sběr.

Robustní šnekový dopravníkový systém PowerCompactor se skládá z podélného a příčného šneku. Ve srovnání s konkurenčními stroji tak může mít Profihopper vyšší pojezdovou rychlost, a to i ve vysoké, husté či dokonce mokré trávě. Tráva je zhutněna bezprostředně po sesbírání a přemístění s pomocí systému PowerCompactor do sběrného koše. Toto zhutnění znamená, že ve sběrném koši o objemu 1 100 litrů může být uloženo více než 1 600 litrů trávy. V důsledku nutnosti méně častého vyprazdňování koše dochází k ušetření značného množství času. Systém PowerCompactor nevyžaduje žádnou přítomnost vzduchu, a tudíž je jeho chod velmi tichý a do značné míry bezprašný. Vyprázdnění sběrného koše je snadné i do vozidel s vysokou korbou. Díky hydraulickému systému lze sběrný koš vysypat až ve výšce 2,5 m.  

Stroj pro celoroční využití skýtá silné argumenty
Moderní, vysoce výkonný motor o výkonu 34 kW (46 k) splňuje emisní normu Stage 5, a to bez nutnosti SCR katalyzátoru (vstřikování močoviny). Palivová nádrž o objemu 50 l zaručuje nepřerušovanou dlouhou pracovní dobu a pracovní rychlost až 10 km/h maximální efektivitu. Profihopper 1500 SmartLine je vybaven inteligentním pohonem všech kol 4WDi. Díky této technologii je pohon zadních kol aktivován pouze tehdy, pokud potřebují přední kola asistenci. V zatáčkách, na svazích a za vlhkého počasí se síla stroje projeví nejvíce. Systém pracuje při jízdě vpřed i při couvání. Tento inteligentní pohon všech kol a elektronické řízení stroje poskytují při běžném provozu podstatnou úsporu paliva. Kompaktní design umožňuje stroji otáčení s minimálním poloměrem a nabízí větší ovladatelnost a bezpečnost v terénu. Robustnost a spolehlivost jsou vlastnosti, díky kterým stroj vyčnívá z řady ostatních strojů konkurence.  

Vysoký komfort obsluhy a optimální ergonomie
Nadstandardní úroveň komfortu umožňuje obsluze stroje vykonávat práci pohodlně, bez únavy a bezpečně. Ergonomické nastavení všech ovladačů zaručuje bezporuchový provoz. Stroj má dokonce i držák na nápoje a odkládací přihrádku. Kromě toho přehledný displej neustále zobrazuje veškerá pracovní data.
 
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

Kontakt - Zemědělská a stavební technika
rezacova@agrotec.cz
+420 519 402 191
 
Kontakt - Závěsná technika
poptavka@agrotec.cz
+420 519 402 391

 

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.