Nový terminál AMAZONE AmaSpread 2

29. 03. 2023 , Mgr. Liliana Geisselreiterová

Společnost AMAZONE nyní nabízí nový kabinový terminál AmaSpread 2 pro rozmetadla ZA-V v provedení Profis Control. To znamená, že v segmentu střední třídy je k dispozici terminál specifický pro daný stroj, který zaujme svým pohodlným ovládáním a jednoduchou navigaci napříč menu.

Moderní design a intuitivní ovládání

Logická struktura ovládání ve spojení s vysoce kontrastním 4,3palcovým barevným displejem zaručuje vysoký komfort ovládání s moderním vzhledem. Všechny informace o rozmetání, rozmetaném množství, množství zbytku či plošném pokrytí jsou neustále jasně a přehledně zobrazovány.

Terminál se obejde bez navigace v hluboké struktuře menu. Každá základní funkce má své vlastní tlačítko. Všechny důležité funkce, jako je aplikované množství a poloha zařízení pro hraniční rozmetání, lze ovládat přímo a pohodlně pomocí podsvíceného tlačítka. To znamená, že ovládání jednou rukou při rozmetání není problém.

Kromě toho se zaznamenává aplikované množství, pokrytá plocha včetně pracovní doby, tedy data, která obsluha může využít k jednoduché dokumentaci. 

 

Všechny funkce bezpečně pod kontrolou

Kromě regulace rozmetaného množství v závislosti na rychlosti jízdy umožňuje AmaSpread 2 mimo jiné také ruční přepínání až 6 dílčích sekcí a použití vážicího systému Profis. Rychlé přizpůsobení dávky hnojiva navíc umožňuje včasnou reakci na polní podmínky. Terminál v kabině také nabízí přesnou regulaci rozmetaného množství díky 200Hz vážicímu systému. Tímto způsobem je zaručeno konstantní aplikované množství i při různé kvalitě hnojiva. Kombinace s volitelným snímačem náklonu zaručuje přesné výsledky vážení i v kopcovitém terénu.

Při použití systému hraničního rozmetání Limiter V+ může obsluha v závislosti na místní situaci přepínat mezi rozmetáním na krajích polí, hraničním rozmetání či v rozmetání v blízkosti vodních toků přímo z kabiny traktoru. Volitelné senzory nízkého stavu hnojiva dávají obsluze prostřednictvím AmaSpread 2 včasné upozornění na blížící se vyprázdnění zásobníku. Možnosti terminálu završuje integrace pracovních světel.
Stručně řečeno, AmaSpread 2 pro rozmetadlo hnojiv ZA-V Profis Control nabízí novou možnost jednoduchého ovládání s nejširší nabídkou funkcí.

Amazone-AmaSperead_1.jpg
Díky vysoce kontrastnímu barevnému displeji má obsluha k dispozici veškeré informace o rozmetání i za proměnlivých světelných podmínek.

Amazone-AmaSperead_2.jpg
Všechny funkce jsou při rozmetání intuitivně dostupné k ovládání jednou rukou. Každé tlačítko ovládá jednu funkci.

Amazone-AmaSperead_3.jpg
Všechny funkce vážícího zařízení ZA-V Profis Control lze pohodlně ovládat pomocí nového terminálu AmaSpread 2.


Amazone-AmaSperead_4.jpg
Volitelný systém hraničního rozmetání Limiter V+ je integrován do konceptu ovládání AmaSpread 2. Stisknutí tlačítka umožňuje snadnou reakci na různé situace. Aktuální varianta bočního nebo hraničního rozmetání, případně rozmetání v blízkosti vodních toků, se jasně a neustále zobrazuje na displeji.
 
Amazone-AmaSperead_5.jpg
Jednoduchá struktura menu zaručuje rychlé ovládání všech nastavení rozmetání.
 
 

Upozornění:

Ilustrace, obsah a technické údaje nejsou závazné a mohou se lišit v závislosti na stupni výbavy. Platí předpisy o silničním provozu specifické pro danou zemi a je třeba je dodržovat, což znamená, že může být vyžadováno zvláštní schválení. Je třeba zkontrolovat přípustné zatížení náprav a celkovou hmotnost traktoru. Ne všechny uvedené možnosti kombinací jsou možné u všech výrobců traktorů.


 
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

Kontakt - Zemědělská a stavební technika
rezacova@agrotec.cz
+420 519 402 191
 
Kontakt - Závěsná technika
poptavka@agrotec.cz
+420 519 402 391

 

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.