AGROTEC zemědělská technika Novinky AMAZONE Profihhopper od Amazone komfortnější a s lepší výbavou

Profihhopper od Amazone komfortnější a s lepší výbavou

08. 10. 2018 , Mgr. Liliana Geisselreiterová

Společnost Amazone naslouchá svým zákazníkům i v oblasti komunální techniky. U samochodného univerzálního stroje pro profesionální údržbu zeleně Profihopperu provedla řadu vylepšení a doplnění o novinky, které mají obsluze stroje ještě více zpříjemnit práci.

Mezi ty nejdůležitější vylepšení patří:
  • Flexibilně nastavitelné osvětlení pro zvýšení bezpečnosti v rámci silničního provozu a pro práci při špatné viditelnosti. K tomu napomáhají nově designovaná čelní světla, plastový nárazník s nosičem zadních LED světel a nový LED maják.
  • Vyšší pohodlí při obsluze stroje díky uzamykatelnému boxu na nářadí a držáku na nápoje.  Dále pak senzor, který zabraňuje spuštění žacího ústrojí, pokud jsou otáčky motoru příliš vysoké pro hladký rozběh.
  • Nerezová ochrana sběrného boxu, která chrání zásobník před poškozením od šnekového dopravníku.

Profihopper je stroj pro celoroční využití, který pracuje za jakéhokoli počasí, díky cepákovému žacímu ústrojí a dvojici šnekových dopravníků pro posun materiálu do zásobníku. Seče okrasné trávníky i vysoké nálety, mulčuje, provzdušňuje a prořezává trávníky, sbírá listí a odpadky včetně koňských koblih. Vždy odvede prvotřídní výkon.

Fotogalerie

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

Kontakt - Zemědělská a stavební technika
rezacova@agrotec.cz
+420 519 402 191
 
Kontakt - Závěsná technika
poptavka@agrotec.cz
+420 519 402 391

 

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.