AGROTEC zemědělská technika Novinky AMAZONE Skladová rozmetadla ZA-M nyní za zvýhodněných cenových podmínek

Skladová rozmetadla ZA-M nyní za zvýhodněných cenových podmínek

11. 03. 2021 , Mgr. Liliana Geisselreiterová

Nabízíme skladová rozmetadla Amazone ZA-M s možností okamžitého dodání a za zvýhodněných cenových podmínek. Rozmetadla jsou jednoduchá na obsluhu a umí splnit i ty nejnáročnější požadavky každého farmáře.

Pro více informací neváhejte kontaktovat svého dealera https://www.eagrotec.cz/kontakt
 

O rozmetadlech ZA-M

Dvoukotoučové rozmetadlo ZA-M s objemem zásobníku od 1000 do 3000 litrů a pracovním záběrem až 36 m klade velký důraz na bezpečnost a spolehlivost. Pomalu se otáčející čechrače šetrné k hnojivu a snížené otáčky kotouče 720 ot/min zajišťují rovnoměrný tok hnojiva, který chrání granule.

Amazone_ZA-M_1001_special_profis.jpg

Komponenty jako jsou rozmetací kotouče, rozmetací lopatky, omezovač záběru, ústí násypky, komponenty dna a hradítka jsou vyrobené z nerezavějící oceli zaručují maximální životnost, kterou potvrdí více než 500 spokojených zákazníků v ČR.

Dvojitá násypka s příkrými stěnami je zárukou rovnoměrného a bezpečného proudění hnojiva i při práci ve svažitém terénu i zárukou velmi malého zbytkového množství.

S balíčkem Control lze pomocí terminálu Amados+ provádět dávkování v závislosti na rychlosti.
AMADOSplus.jpg
Precizní hraniční hnojení lze provádět pomocí hydraulicky ovládaného omezovače záběru „Limiter“. S výbavou Control, respektive s terminálem Amados+, lze při hraničním rozmetání s omezovačem záběru Limiter automaticky jednostranně snížit dávku směrem k hranice pole.
ZA-M_Limiter.jpg

Rozsáhlé rozmetací tabulky obsahující různorodé sorty hnojiv jsou nyní dostupné v přehledné mobilní aplikaci „mySpreader“ dostupné pro mobilní zařízení Android a iOS.

Rozmetadla ZA-M lze vybavit širokou škálou praktického příslušenství, například krycí plachta, lapače nečistot, manipulační podvozek, nástavby.

VideogalerieVíce o rozmetadlech ZA-M na https://www.eagrotec.cz/products/stroje-pro-vyzivu-rostlin/nesena-rozmetadla-mineranich-hnojiv/nesena-rozmetadla-mineralnich-hnojiv-za-m