AGROTEC zemědělská technika Novinky AMAZONE Terminál AmaTron Twin – lepší přehlednost

Terminál AmaTron Twin – lepší přehlednost

14. 07. 2020 , Mgr. Liliana Geisselreiterová

V současnosti má ovládací terminál řadu funkcí. Kromě samotného řízení stroje je zde spousta dalších využití, jako např. automatické řazení sekcí nebo práce s aplikačními kartami.

Obsluha musí často přepínat funkce a přecházet z pracovního menu stroje na správu úloh a řešit např. úkoly týkající se mapování. Firma Amazone chce tuto činnost usnadnit prostřednictvím nového AmaTron Twin-App. Je to cenově výhodné rozšíření displeje původního terminálu o přídavný tablet, který je možné používat i samostatně a na kterém lze zobrazit např. náhled pole.

Obsluha může během ovládání stroje na AmaTronu 4 sledovat paralelně třeba GPS-funkce na AmaTronu Twin-App. Ten komunikuje s dalšími mobilními přístroji se systémem Android, jako tablety nebo chytrými telefony. K propojení komunikace stačí pořídit balíček AmaTron Connect, který obsahuje USB-WLAN a licenci na bezdrátové spojení mezi terminálem a AmaTronem Twin-App. K tomu se může propojit koncový mobilní telefon jednoduše přes místní síť WLAN-HotSpots s AmaTronem 4.

Screen enhancement AmaTron Twin
Obr.: rozšíření displeje o samostatný tablet


 
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

Kontakt - Zemědělská a stavební technika
rezacova@agrotec.cz
+420 519 402 191
 
Kontakt - Závěsná technika
poptavka@agrotec.cz
+420 519 402 391

 

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.