AGROTEC zemědělská technika Novinky New Holland Dynamic Field Show & motory v traktorech T5 a T6

Dynamic Field Show & motory v traktorech T5 a T6

04. 11. 2020 , Ing. Aleš Petr

Opouštíme téma převodovek u traktorů T5 a T6 Dynamic & Auto Command a v tomto díle se věnujeme skvělým motorům, kterými jsou traktory osazeny. Infografika od výrobce s našim komentářem vám přiblíží, proč jsou traktory New Holland tak živé, výkonné a hospodárné.


Online Dynamic Field Show vám přináší předposlední video, ve kterém hovoříme o motorech. Traktory New Holland řady T5 a T6 s dvou spojkovou nebo plynulou převodovkou jsou osazené čtyř nebo šestiválcovými motory o objemu 4,5 respektive 6,7 litru jenž plní dosud nejpřísnější emisní normu a to bez využití recyrkulace spalin (EGR) a filtru pevných částic (DPF). Své majitele tedy nebudou omezovat nucenou regenerací a vysokými náklady na palivo a výměnu filtru pevných částic. Naopak vás potěší svojí živostí, hospodárností a spolehlivostí. Proč je tomu tak vysvětluje naše video.
  

Videogalerie


  
Zde najdete více informací o Dynamic Field Show s traktory s dvouspojkovou převodovkou Dynamic Command včetně prodloužené záruky na 48 měsíců se servisními prohlídkami zdarma.
  

  
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

Kontakt - Zemědělská a stavební technika
rezacova@agrotec.cz
+420 519 402 191
 
Kontakt - Závěsná technika
poptavka@agrotec.cz
+420 519 402 391

 

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.