How To NH I

29. 05. 2019 , Ing. Lukáš Renčín

Značka New Holland představila sérii videí, ve kterých představuje nejmodernější prvky svých traktorů.
Prostřednictvím těchto videí vás seznámíme s tím, co traktory New Holland umí.

    Traktory New Holland jsou vybaveny celou řadou moderních prvků, jejichž cílem je zefektivnit práci s nimi a do značné míry ji ulehčit. V sérii videí "How To NH" se s těmito pokročilými prvky seznámíme a ukážeme si, jak je jednoduše nastavit a následně použít. Tyto prvky si ukážeme na traktoru T6 Dynamic Command, který je vybaven stupňovitou dvojspojkovou převodovkou s 24 stupni řazenými pod zatížením ve třech skupinách.

252454.png

Traktory T6 jsou nabízeny v rozsahu výkonů 125 až 180 koní. Jelikož se jedná o univerzální traktory, které se hodí pro všechny možné aplikace, tak této skutečnosti odpovídá i nabízená paleta převodovek, kdy si zákazník může vybrat mezi stupňovitou Electro Command se čtyřmi stupni řazenými pod zatížením, Dynamic Command s osmi stupni řazenými pod zatížením nebo plynou převodovkou Auto Command.

465465.jpg
 
  V prvním videu si představíme prvek "Start off gear", který nám umožňuje přednastavit si převodový stupeň pro rozjetí traktoru. Jednoduše si tak zvolíme na jaký převodový stupeň se chceme po nastartování rozjíždět a to v závislosti na dané aplikaci a zatížení traktoru. Obsluha tak nemusí přemýšlet co tam má za rychlost nebo zda se na daný stupeň rozjede, jednoduše si navolí převodový stupeň podle aplikace a o více se již nestará. Pokud tedy například máme menší přívěs, můžeme se rozjíždět na stupeň C1 naopak máme-li velký návěs, zvolíme pro bezpečné rozjíždění stupeň ze skupiny B. 

Videogalerie

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

Kontakt - Zemědělská a stavební technika
rezacova@agrotec.cz
+420 519 402 191
 
Kontakt - Závěsná technika
poptavka@agrotec.cz
+420 519 402 391

Nebo nám můžete poslat zprávu pomocí formuláře "Napište nám"

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.