Inovace inspirované sny zákazníků

06. 05. 2024 , Ing. Aleš Petr

Společnost CNH přináší inovace inspirované sny zákazníků. Integrujeme skvělé „železo“ a pokročilé technologie. Výsledkem jsou špičkové produkty, díky nimž je podnikání v zemědělství výkonnější, efektivní a ziskové.
 

V Zedelgemu se sklizňové stroje vyrábí od roku 1906 a vznikají zde i špičkové sklízecí mlátičky CX a CR. Zedelgem je také rodištěm prvního samojízdného kombajnu v Evropě.
  

  

Ambiciózní investiční plán pro Zedelgem

Společnost CNH, mateřská firma značky New Holland, nedávno představila ambiciózní investiční plán pro výrobní závod v Zedelgemu. V souvislosti s odhalením nové generace mlátiček CR bude do zázemí pro výzkum, vývoj i výrobu v horizontu pěti let investováno zhruba 150 milionů eur, tj. bez mála 4 mld. Kč.
Investice se zaměřují na další zdokonalování a výrobu nové sklízecí mlátičky CR11, vlajkové lodi značky New Holland. Nejnovější kombajn využívá pokročilé technologie umělé inteligence k dosažení vysoké průchodnosti a produktivity práce, které naši zákazníci požadují. Strojové učení v reálném čase, automatické úpravy nastavení mlátičky dle předpovídaného stavu porostu, inteligentní řízení spotřeby paliva a jedinečné senzory pro vyhodnocování složení živin v plodinách. To jsou jen některé z jeho mimořádných vlastností.
   

 

Automatizace ve výrobě i na poli

Základem produktivity kombajnu CR11 je automatizace, a to platí i pro jeho výrobu. Montáž a logistika prochází kompletním přepracování podle moderních zásad „lean production“. Automatizované přepravníky budou posunovat kombajny po montážní lince. Výrobní procesy tak budou bezpečnější, efektivnější a flexibilnější. Kombajny budou komplexně testovány a kontrolovány na čtyřech nových zkušebních stanicích v rámci linky, což zajistí tu nejvyšší kvalitu výroby.
  
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

Kontakt - Zemědělská a stavební technika
rezacova@agrotec.cz
+420 519 402 191
 
Kontakt - Závěsná technika
poptavka@agrotec.cz
+420 519 402 391

 

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.