Začal online veletrh YOUNIVERSE

09. 04. 2021 , Ing. Aleš Petr

První digitální veletrh se točí kolem vás! Objevte novinky v zemědělské technice, zúčastněte se speciálních události, prohlédněte si neotřelý obsah, poraďte se s odborníky a kontaktute kolegy z oboru.  Návštěvníci veletrhu budou automaticky zařazeni do loterie organizované CNH Industrial s hlavní výhrou v hodnotě až € 5.000.

Otevřené brány digitálního veletrhu YOUNIVERSE

Značka New Holland připravila pro všechny zemědělce a příznivce značky New Holland digitální veletrh s názvem YOUNIVERSE.  Ve vlastním obrandovaném světě značka New Holland pomůže návštěvníkům postupně objevit přednosti svých produktů a nejnovějších inovací. Nepůjde je o online přenos ani virtuální showroom, YOUNIVERSE připraví zážitek, který vás opravdu pohltí.

Viceprezident značky New Holland pro Evropu, Sean Lennon, důvody pro vytvoření digitálního veletrhu shrnul jednoduše: „Přijít s novými způsoby komunikace se zemědělci je zásadní, zejména v současné době, kdy příležitosti k setkání s našimi zákazníky jsou stále výrazně limitovány omezením cestování a zrušením zemědělských veletrhů. Akce YOUNIVERSE je průkopnický způsob spojení se zákazníky. Zveme zemědělce, aby se k nám připojili ve virtuálním světě New Holland, kde mohou prozkoumávat naše produkty a diskutovat s našimi odborníky. “
 

Zážitek ze světa New Holland

Návštěvníci virtuálního veletrhu si mohou prohlédnout širokou škálu strojů v zajímavém prostředí zemědělské farmy, mají přístup k rozsáhlému multimediálnímu obsahu a 3D modelům s detaily strojů. Ostatní produkty ze sortimentu New Holland jsou umístěny ve vyhrazené virtulní výstavní oblasti světa New Holland YOUNIVERSE, kde máte přístup také k důležitým a zajímavým informacím. Mezi hlavní produkty zasazené do prostředí virtuální farmy patří více jak 20 strojů.
V rámci YOUNIVERSE proběhne i uvedení na trh některých novinek jako je:
 
•    Vysokotlaký lis New Holland Big Baler 1290 v modelu Packer
•    Sklízecí mlátička CH7.70 Crossover Harvesting ™ 
•    Šestiválcový traktor T6.160 Dynamic CommandTM 
•    Zbrusu nové kolové nakladače W170D
•    Nové modelové řady závěsné techniky New Holland. 

Na virtuální farmě je samozřejmě také sklízet mlátička CR10.90 Revelation, jenž stále drží světový rekord ve sklizni obilnin. O pozemky v okolí se stará těžký traktor T7.315 společně s traktorem T6.180 Methane Power, který se do sériové výroby a standardního sortimentu New Holland dostane koncem roku 2021.
  

YOUNIVERSE Tv

  
Návštěvníci digitálního veletrhu YOUNIVERSE mají příležitost se “vitruálně setkat“ s odborníky z oboru a zúčastnit se poutavých webinářů. Na televizním kanálu YOUNIVERSE jsou vysílány exkluzivní rozhovory, včetně odborníků značky New Holland a předních zemědělských institucí jako je CEMA (Evropská asociace zemědělských strojů), DLG (Německá zemědělská společnost) a zástupci zemědělsko-potravinářských firem.
  

Výhra čeká třeba právě na Vás

  
Při návštěvě digitálního veletrhu YOUNIVERSE budete automaticky zařazeni do loterie organizované CNH Industrial! Hlavní výhrou jsou vybavení a služby precizního zemědělství v hodnotě až € 5.000.
  

 Navštívit výstavu YOUNIVERSE