AGROTEC zemědělská technika Novinky New Holland Otevření nového střediska v Leopoldově (SK)

Otevření nového střediska v Leopoldově (SK)

21. 09. 2020 , Ing. Alžběta Filová

Nově jsme přesunuli středisko na strategické místo, přímo ke sjezdu z dálnice do Leopoldova. Původně jsme chtěli středisko slavnostně otevřít už na jaře 2020, ale současná situace s pandemií nám to nedovolila.
Na podzim jsme to ale ještě stihli a středisko jsme 10. 9. 2020 slavnostně otevřeli!

Slavnostní otevření nového střediska v Leopoldově

 
Na Slovensku jsme měli od dubna 2018 středisko v dočasných menších prostorech v Šulekove. Nově jsme přesunuli středisko na strategické místo, přímo ke sjezdu z dálnice do Leopoldova. Zde nové servisně-prodejní středisko, o celkové výměře areálu 3000 m2, funguje od prosince 2019. Samotná budova má 888 m2, z toho dílna je na 576 m2, mají k dispozici 8 aut a pracuje zde 8 mechaniků.  Původně jsme chtěli středisko slavnostně otevřít už na jaře 2020, ale současná situace s pandemií nám to nedovolila.
Na podzim jsme to ale ještě stihli a středisko jsme 10. 9. 2020 slavnostně otevřeli! Na nové středisko se přišlo podívat asi 90 návštěvníků, kteří se zúčastnili prezentace o vzniku střediska a zaměstnancích, kterou měl v režii pan Ladislav Pišný, vedoucí střediska. Za přítomnosti generálního ředitele AGROTEC Group Martina Rady, proběhl slavnostní křest střediska šampusem od Château Topoľčianky. Nechybělo ani představení sortimentu New Holland - traktorů, sklizňové techniky a navigací. Na nedalekém poli probíhaly testovací jízdy traktory New Holland T7.315 a T7.270 se soupravou Tehnos a Amazone Certos. Ti, kteří se na pole nevypravili, mohli sledovat polní práce v přímém přenosu z dronu v servisní hale. Další praktické jízdy probíhaly v areálu střediska s traktory T6.180 DCT a T8.435. V servisní hale jste se mohli podívat na ukázku diagnostiky na stroji New Holland T5.120 DCT. Viděli jste tak dva traktory s dvojspojkovou převodovkou – T6.180 DCT, který jezdil v areálu a T5.120 DCT staticky u diagnostiky. Pro všechny byla nachystaná bohatá tombola, malá pozornost, občerstvení, a po celou dobu měli účastníci možnost ochutnávky vín od Château Topoľčianky. Vyzkoušet jste si mohli také jízdu v nových vozech Jeep, kterou využil i náš produktový manažer na stavební stroje David Dvořáček a z jízdy byl nadšený. Před servisní halou byla vystavena zemědělská technika New Holland i s horkou novinkou - traktorem T8.435 GENESIS v barvě Blue Power. Návštěvníci tak měli jedinečnou možnost vidět tento traktor jako první na Slovensku.
 
  
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

Kontakt - Zemědělská a stavební technika
rezacova@agrotec.cz
+420 519 402 191
 
Kontakt - Závěsná technika
poptavka@agrotec.cz
+420 519 402 391

 

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.