Podzimní Field Show T7 HD & T8 GENESIS

23. 11. 2022 ,

Jak probíhala Field Show s Pepou Vrtalem testovanými traktory
T7 HD & T8 GENESIS?
12 zastávek napříč Českou republikou v 6 týdnech.

Field Show T7 HD & T8


Traktory, které si otestoval sám expert Pepa Vrtal z Autosalonu, prostě bylo potřeba vyzkoušet si na vlastní kůži. Proto jsme se rozhodli na nic nečekat a vyrazit s nimi do terénu, za Vámi.
Vybrali jsme 12 zastávek napříč Českou republikou, abyste místo konání akce měli blízko a nemuseli jste kvůli ní jezdit na druhý konec republiky, a společně s dealery jsme se do toho pustili.
 
  
 
Zvládnout akci logisticky bylo, pravda, náročné, ale nic není nereálné.
Na začátku jsme se rozdělili na dva pětičlenné týmy - X a Y, které se střídaly a byly zastupitelné v případě, že by někdo logisticky vypadl.
 
 
 
Řekli jsme si, že uděláme akci, na kterou si zájemce nebude zvát jen dealer, ale která bude veřejná, aby si traktory mohli vyzkoušet i zarytí fanoušci konkurence.
Takže uděláme akci, která bude s registrací, abychom věděli, že na Vás budeme mít dostatek času. Plán byl - 20 minut na osobu, a že se zvládneme teda věnovat 24 osobám.
Na dealerovi pak bylo, jestli bude mít na akci jen tyto dva stěžejní traktory New Holland T7 HD & T8, nebo i další stroje, jejichž obsluhu si zařídí sami. Tady v Dolním Újezdě si vzali třeba sklízecí mlátičku CX8.80.
 
 
 
Co jsme nečekali, že budete tak zvědaví. V dobrém slova smyslu. Nejednou jste trávili v traktoru asi 40 minut, abyste se dozvěděli, co jste potřebovali, proto se někdy akce i lehce protáhla.
2 produkt manažeři a technická podpora Vám byli plně k dispozici jako obsluha traktoru a příslušenství. Měli na starost Vám vysvětlit a ukázat v praxi všechny funkce a přednosti daného modelu, včetně telematiky a vzdáleného přístupu.
 

 
Se vzdáleným přístupem jste se mohli seznámit nebo ptat se na vše, co Vás zajímalo, z pohodlí Promo autubusu.
Velké množství z vás tuto příležitost využilo také k vytvoření vzdáleného přístupu rovnou na místě.
 
  
 
Marketingový tým se staral o hladký průběh akce a hlavně o Váš stravovací a pitný režim v průběhu dne.
Lokální catering byl v režii dealera a tady jednoznačně vyhrává první místo ARBO, maso, klobásky, sýry na gril, nakládaný hermelín, volská oka,.. mají od nás palec nahoru. To jsme nečekali. Byla to taková odměna za to, že cesta k nim trvala od nás 4 hodiny tam a 4 zase zpět.
 

 
Rána na akcích byla chladná a pole podmáčená, proto se později ukázalo jako dobrá volba, kdy v ZZN navezli na pole lámanku.
Největší množství vypitého čaje, bylo jednoznačně na první akci v Kouřimi (ZZN) a na poslední v Mankovicích (ALS AGRO), kde to byly 2 nejchladnější termíny.
Zároveň Vás do ZZN přišlo tolik, že museli jet asi 3x pro další klobásky, chleby a hořčice :D 
 
 
 
Agrotechnic Moravia z Ratíškovic vyhrává první místo za nejbližší umístění špendlíku na mapě od své základny v Ratíškovicích. Měli tak nejjedodušší převoz traktorů ze dvora na pole.
 
 
 
 Zajímavou strategii pro špendlík v mapě zvolili v AGROSERVISU Záměl, vybrali místo, které je docela vzdálené - Dolany, poblíž jezera Rozkoš. Ukázalo se to ale jako dobrá myšlenka, protože asi 14 dní po této Field Show měli v Záměli DOD.
 
 

Ne všude byly k vidění oba traktory, v Agroservisu Záměl vsadili na T7.315 HD a T7.275 HD.
 
 
 
Bylo na rozhodnutí dealera, jaké příslušenství zapřáhne za ukázkové traktory a co zrovna budou na poli dělat, tady to byl podrývák od OPaLL-AGRI, kdy jsme upravovali pole po kukuřici a nosič kontejneru Fornal.
 
 
Traktor New Holland T7.315 HD
 
 
Traktor New Holland T7.275 HD
  

 
Naši cestu jsme zakončili v Mankovicích (ALS AGRO) a s traktorem T8 GENESIS, který s pluhem AMAZONE Tyrok 400 vs měl za úkol orbu.
V příštím roce pro vás chystáme další akce, máte se na co těšit a my se budeme těšit na Vás.

Videa s Pepou Vrtalem jsou tady:

Videogalerie


 
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

Kontakt - Zemědělská a stavební technika
rezacova@agrotec.cz
+420 519 402 191
 
Kontakt - Závěsná technika
poptavka@agrotec.cz
+420 519 402 391

 

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.