AGROTEC zemědělská technika Novinky New Holland RODILÝ NÁSTUPCE BR6090 – NOVÝ ROLL-BAR 125

RODILÝ NÁSTUPCE BR6090 – NOVÝ ROLL-BAR 125

04. 01. 2022 , Václav Koryčanský

New Holland představuje nový lis na kulaté balíky s pevnou komorou Roll-Bar 125. Přináší perfektní poměr ceny a výkonu, který je charakteristickým znakem předchozí generace lisu BR6090.

Nový lis Roll-Bar 125 je dostupný ve dvou verzích, rotorovým vkládáním RotorFeeder a rotorovým řezáním RotorCutter. Nový lis představuje nový moderní styling s velkými bočními kryty, které umožňují snadný přístup během údržby. Nový lis Roll-Bar 125 vyniká svojí flexibilitou. Nosný spodní válec lisovací komory, startovací válce a příčkový dopravník zajišťují správnou tvorbu jádra balíku a pozitivní odvalování během sklizně širokého spektra plodin – od suché slámy až po mokrou siláž.
 

HISTORIE MLUVÍ ZA VŠE

Nejprodávanější lis na trhu s pevnou komorou – BR6090 má důstojného nástupce. Nový Roll-Bar 125 zůstává věrný svému silnému DNA. S novými doplňkovými funkcemi, je tou správnou volbou pro farmáře, kteří hledají robustní, jednoduchý a rozmanitý lis.
Pod novými kryty přináší nový lis vylepšení, která zajišťují vyšší odolnost a snižují náklady na údržbu.
Široký, hydraulicky ovládaný sběrač s malou roztečí sběracích prstů zajišťuje dokonalý sběr plodiny. Přesnému kopírování povrchu napomáhají dvě odlehčovací pružiny a kopírovací kolečka.
Lis je možné vybavit hydraulickou reverzací rotoru jak u verze RotorFeeder tak i Rotor Cutter.
Pevná lisovací komora – příčkový dopravník, jehož ocelové tyče se vtlačují do balíku a zajišťují jeho otáčení a spolehlivé formování do doby dosažení požadované hustoty.
Vysoce kvalitní hnací řetěz s chromovanými čepy a kalenými dráhami zajištujě delší životnost, nová ložiska jsou vysoce odolná proti vnikání nečistot.
Jeho robustní svařovaná konstrukce zajišťuje odolnost. Zadní rám je nově vybaven tlumiči mezi lisovací komorou a dveřmi lisovací komory, aby bylo zajištěno plynulé zavírání lisovací komory.

Fotogalerie


 
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

Kontakt - Zemědělská a stavební technika
rezacova@agrotec.cz
+420 519 402 191
 
Kontakt - Závěsná technika
poptavka@agrotec.cz
+420 519 402 391

 

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.