Svatba s New Hollandem 15. 8. 2020

24. 09. 2020 , Ing. Alžběta Filová

Svatba s traktorem v hlavní roli? Přemýšleli jste o tom někdy? :) Podívejte se na střípky z jejich dne s New Hollandem - svatebním vozem!!

Láska z traktoru

V traktoru se před třinácti lety seznámili, traktorem jeli i ze svatby. Ten příběh je dojemný. Hlavní roli v něm hraje láska. A traktory.

Michaela se seznámila s Pavlem před třinácti lety. Na poli na Plzeňsku. „Můj bratr pracoval v zemědělství, občas jsem za ním jela na pole a tam si všimla mého budoucího manžela. Jednou jsem si za ním sedla do traktoru a bylo to,“ směje se sympatická Michaela. Její muž, traktorista, jezdí na traktoru značky New Holland. Traktor proto nemohl chybět ani na jejich svatbě.

 

 Rodina Walterova, Michaela, syn Pavlík a Pavel. A New Holland. 
 
Brali se po třinácti letech známosti, 15. srpna. „Těsně po žních. Jsem ráda, že to tak vyšlo, manžel i můj bratr pracují v zemědělství, svatba dřív by prostě nebyla možná.“


Svatba se konala v kostele sv. Petra a Pavla v Hlincích. New Holland přistavil ke kostelu kamarád, jako překvapení.
 
Pavlův New Holland dovezl jeho kamarád před kostel těsně po obřadu. Vyšňořený, naleštěný, nazdobený, s cedulkou Waltříci. „Byla to krása,“ vzpomíná mladá paní Walterová. Stejně jako její muž, i ona je fanynkou zemědělské techniky, zejména modrých traktorů. Proto ji napadlo poslat fotky ze svatby i do hustopečského AGROTECu. 


 Modrý traktor v čele svatební kolony a v něm všichni „Waltříci“. Za volantem samozřejmě novomanžel Pavel.
 
Svatební obřad se odehrál v krásném starém kostele svatého Petra a Pavla v Hlincích, v poli u řeky Berounky. „Traktory prostě provázejí náš vztah, proto jsme se s Pavlem dohodli, že na traktoru pojedeme z obřadu. Udělali jsme to tak, že o tom nikdo nevěděl. Bylo to pro všechny překvapení,“ říká Michaela. 


  

 

 

 
Další novinky
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

Kontakt - Zemědělská a stavební technika
rezacova@agrotec.cz
+420 519 402 191
 
Kontakt - Závěsná technika
poptavka@agrotec.cz
+420 519 402 391

 

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.