Traktory T6 & převodovka Dynamic Command

29. 05. 2019 , Ing. Aleš Petr

Novinkou loňského roku byly traktory T6 s dvouspojkovou převodovkou Dynamic Command. Letos se nová převodovka dostala také do šestiválcových traktorů řady T6. I díky tomu mají traktory T6 o jeden šestiválcový model navíc. 

Traktory T6 & převodovka Dynamic Command
Pokud vám na trhu chybí traktory středního výkonu se šestiválcovými motory, tak se podívejte do nabídky New Holland. Navazujeme na dlouhou a úspěšnou tradici šestiválců, které máte k dispozici od maximálního výkonu 145 koní. K dispozici jsou navíc hned se třemi variantami převodovek (T6.180) od nejjednodušší Electro Command, přes dvouspojkovou Dynamic Command až po plynulou AutoCommand. 

Velmi zajímavá je varianta s převodovkou Dynamic Command, protože nabízí opravdu hodně užitečných funkcí a zároveň traktor může být poměrně jednoduchý a tím za velmi zajímavou cenu. Řazení u převodovky Dynamic Command probíhá ve 3 skupinách po 8 rychlostech, což je v této kategorii traktorů nejvíce na trhu. Skupiny se výrazně překrývají tak, aby každá skupina posloužila pro určitý typ prací od tahových přes svižně prováděné polní práce až po dopravu. Řazení probíhá pomocí hydrauliky, což umožnilo udržet jednoduchou konstrukci. Užitečné funkce u převodovky Dynamic Command vám nyní přiblížíme v krátkých videospotech.
 

Chytrá technická řešení: 

se smart range shift a intellishift převodovka řadí přes více stupňů rovnou na ten, který vyhodnotí jako nejvýhodnější. Umí pracovat také v plně automatickém režimu a udržovat stálou pracovní rychlost podobně jako převodovka plynulá - groud speed management.

 

Vynikající provozní náklady:

nejnižší spotřeba paliva mezi čtyřválci na trhu. Potvrzeno měřením Power Mix Text od německé společnosti DLG. 

 

 

Jednoduché ovládání:

zajímavé automatizační funkce ulehčují práci, například při intenzivním sešlápnutí brzdy se automaticky aktivuje spojka a můžete si volit i agresivitu změny směru jízdy. (Adjustable shuttle, brake to clutch, custom steer)

 

 

Skvělá výkonnost:

garantovaná nejlepším systémem úpravy spalin u motorů Hi-eSCR a například funkcí KickDown pro ještě rychlejší akceleraci. V dopravě motor přechází na výhodnější výkonovou křivku - transport power managemen.

 

 

Pohoda při práci:

hladké řazení dvouspojkové převodovky, odpružená prostorná kabina a loketní opěrka SideWinder i pro mechanicky koncipované verze traktorů T6.

 

 

Připravený na „4.0“ :

T6.Dynamic Command je připravený na zemědělství budoucnosti. Axiální pístová čerpadla, ISO Bus 3, automatické otáčení na souvrati, automatické řízení IntelliSteer nebo síť RTK stanic od AGROTEC a.s. po celé ČR. 

 

 

K praktickému vyzkoušení:

Traktory T6 Dynamic Command si můžete sami vyzkoušet u všech autorizovaných prodejců techniky New Holland.