AGROTEC zemědělská technika Novinky TEHNOS Mulčovače TEHNOS a Genius Loci v CHÂTEAU VALTICE

Mulčovače TEHNOS a Genius Loci v CHÂTEAU VALTICE

26. 06. 2024 , Ing. Jana Rézlová

TEHNOS je od roku 2017 jedničkou na českém trhu a své o tom vědí i ve věhlasném vinařství CHÂTEAU VALTICE
 

Když víno z Moravy, tak jednoznačně z CHÂTEAU VALTICE


Při návštěvě vinařství CHÂTEAU VALTICE narazíte na zcela výjimečný komplex. Po stránce architektonické na výjimečné stavby, které samotné vinařství citlivě propojují s přírodou, a výjimečná vína, za které vinařství každoročně sklízí mnohá ocenění. Narazíte zde však i na sedm mulčovačů TEHNOS, které pomáhají při údržbě ploch nejen v tratích, ale všude tam, kde je to třeba.

Technos-mulchers-vineyard-lukaskralpWhoto-cz-(4).jpg
 
Ryze české rodinné vinařství CHÂTEAU VALTICE – Vinné sklepy Valtice, a.s. patří mezi nejvýznamnější a nejstarší vinařství v České republice, jehož tradice sahá až do roku 1430, kdy jej založil rod Lichtenštejnů. Hospodaří na výměře 1850 hektarů zemědělské půdy, z čehož 630 hektarů vinic se nachází na jednom z nejkvalitnějších a nejteplejších míst jižní Moravy, Mikulovské vinařské podoblasti. Každoročně svým zákazníkům nabídne více jak 170 druhů špičkových vín, od mladých a svěžích, přes zrající v láhvích i na dubových sudech až po různé druhy sektů vyráběných s pomocí nejmodernějších i tradičních postupů. S roční produkcí 3 milionů litrů vína se však z pohledu vinařského světa řadí mezí střední producenty.

Technos-mulchers-vineyard-lukaskralphoto-cz-(12).jpg
 


Slovinská kvalita v moravském vinařství

 
Mulčovače TEHNOS využívají jak na vinicích, tak i na polích, na kterých se pěstují obiloviny i bioplodiny. Celkem zmulčují až 2000 hektarů plochy ročně, přičemž cca 1500 ha připadá na pole. V rámci bioprodukce je mulčování vyžadováno, proto zde vsadili na osvědčenou kvalitu slovinských mulčovačů TEHNOS. V jejich portfoliu nalezneme luční mulčovače MTV2 i MTV3, univerzální mulčovače z řady MU profi LW se záběrem od 130 cm až po 280 cm, ale i boční mulčovač MBP profi 280 R LW, který je ideálním parťákem pro práci ve svazích.


Technos-mulchers-vineyard-lukaskralpjhoto-cz-(10).jpg

Lukáš Pavel Produktový manažer
Ukázat e-mail
pavelrPlcatagrotec.cz
Ukázat telefon
+420602236569
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

Kontakt - Zemědělská a stavební technika
rezacova@agrotec.cz
+420 519 402 191
 
Kontakt - Závěsná technika
poptavka@agrotec.cz
+420 519 402 391

 

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.