expanze společnosti

Již v roce 2000 se výrobní prostory společnosti rozkládaly na 6 900 m2. Vývoj a expanze se však nezastavily. Navštívíte-li výrobní prostory dnes, setkáte se jen s plně robotizovanou výrobou a všude panujícím řádem i pořádkem. Závod se dnes už rozkládá na ploše 16 700 m2 a budeme-li hovořit pouze za oblast mulčovačů, brány závodu každoročně opustí 4 500 kusů. Ty dále směřují do více než 35 zemí světa.


TEHNOS_1-(1).jpg

nejrychleji se rozvíjející firma ve slovinsku

V roce 2017 byl majitel společnosti TEHNOS pan Anton Kisovar oceněn Zlatou gazelou. Jedná se o ocenění, které v České republice nemáme, ale ve Slovinsku, kde firma TEHNOS sídlí, je skutečně prestižní záležitostí. Zlatou, stříbrnou či bronzovou soškou je oceněna jen ta firma, která je vyhodnocena jako nejrychleji se rozvíjející společnost v zemi! K tomu zbývá jen dodat, že firma TEHNOS dlouhodobě funguje s vynikajícím ratingem A1 ++.

TEHNOS_3.jpg

TEHNOS-Univerzalni-mulcovace.jpg  TEHNOS-Mulcovaci-stroje-v-kombinaci.jpg  TEHNOS-Bocni-mulcovace.jpg  TEHNOS-Mulcovace-do-sadu-a-vinic.jpg  TEHNOS-Lesnicke-mulcovace.jpg  TEHNOS-Lucni-mulcovace.jpg  TEHNOS-Polni-mulcovace.jpg  TEHNOS-Mulcovace-na-chrest.jpg 



TEHNOS_CMYK.png




Společnost Tehnos zahájila výrobu zemědělských strojů již v roce 1970. Aktivity společnosti se později rozšířily i do oblasti výroby strojírenských a zemědělských strojů. Stalo se tak díky zakoupení a převzetí portfolia společnosti Hmezad Strojna, ke kterému došlo v roce 1994.

 


Výrobní program společnosti je v oblasti zemědělských strojů zaměřen především na výrobu chmelových zařízení a strojů pro výsadbu, kopání a třídění brambor, dále pak mulčovačů všech druhů použití:

  • Univerzální mulčovače
  • Polní mulčovače
  • Boční mulčovače
  • Luční mulčovače
  • Mulčovače do sadů a vinic
  • Lesnické mulčovače
  • Mulčovače na chřest
  • Kombinace

 
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

Kontakt - Zemědělská a stavební technika
rezacova@agrotec.cz
+420 519 402 191
 
Kontakt - Závěsná technika
poptavka@agrotec.cz
+420 519 402 391

 

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.