AGROTEC zemědělská technika Novinky PICHON Změna barevného provedení strojů PICHON

Změna barevného provedení strojů PICHON

10. 05. 2023 , Mgr. Liliana Geisselreiterová

Společnost SAMSON GROUP oznámila, že od 2. 5. 2023 budou stroje PICHON nést zelené prvky. Tímto krokem dává na vědomí, že respektuje minulost, avšak hledí vstříc budoucnosti. 

Provedením změny barvy u značky PICHON společnost SAMSON GROUP potvrzuje svůj záměr propojit obě silné značky a sjednotit hodnoty skupiny zaměřené na vývoj technologií v oblasti udržitelného zemědělství. Cisterny, rozmetadla a míchadla kejdy budou i nadále v pozinkovaném provedení, avšak červené prvky budou nahrazeny zelenými nebo černými. Stroje mohou být také dodávány v zeleném provedení. 

Rozmetadlo-PICHON-v-novych-barvach_2.jpg

„Obě značky SAMSON i PICHON pracují na společném růstu, aby se staly velmi pevnou entitou. Mají velmi pevné historické základy, na které jsou v oblasti zemědělských strojů hrdé. Změna barvy představuje logický krok, který je součástí společného rozvojového projektu skupiny,“ sdělila vedoucí komunikace Laurine Pedrono. 

Společnost SAMSON GROUP již nějakou dobu pracuje na vizuálním sblížení se značkou PICHON a iniciativami environmentální otázky, ve které je SAMSON GROUP jednou z průkopnických organizací. Peter Thorn, ředitel mezinárodního obchodu, vysvětluje: „Stroje SAMSON a PICHON podporují aplikaci hnojiv tak, aby byly co nejšetrnější k životnímu prostředí a co nejvíce využívaly nutriční hodnoty obsažené v organických hnojivech. Krokem barevného sjednocení obou značek bychom rádi zdůraznili skutečnost, že nabízené technické vybavení strojů PICHON i SAMSON svědčí o stejné výrazné citlivosti k ekologickým otázkám. 

Napříč Evropou sledujeme podobný trend, a to jak v oblasti environmentální, tak i finanční. Stále více zemědělců vybavuje cisterny příslušenstvím vhodným pro kvalitní aplikaci. Výhodou je, že tyto aplikátory (hadicové, diskové, radličkové…) bude v budoucnu velmi snadné kombinovat mezi oběma značkami, jak SAMSON, tak i PICHON.“ 

Cisterna-PICHON-v-novych-barvach_3.jpg
 

O společnosti SAMSON GROUP A/S

SAMSON GROUP zahrnuje společnosti SAMSON AGRO A/S, SAMSON AGRO SASU, SAMSON AGRO SP Z.o.o. stejně jako Samson Agrolize A/S a Samson Agrolize AB. Skupina vlastní značky SAMSON a PICHON. Je jedním z hlavních evropských dodavatelé strojů a techniky pro aplikaci organických hnojiv. Výrobní závody společnosti SAMSON GROUP se nachází v Dánsku, Francii a Polsku. Skupina prodává své produkty s podporou dobře zavedené dealerské sítě a obchodních zastoupení.
 
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

Kontakt - Zemědělská a stavební technika
rezacova@agrotec.cz
+420 519 402 191
 
Kontakt - Závěsná technika
poptavka@agrotec.cz
+420 519 402 391

 

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.